Zuzanna & Marcin

Zuzanna i Marcin to kolejni bohaterowie naszej fotograficznej podróży. Czerwcowa sobota była pełna słońca, pozytywnej energii i uśmiechu od samego rana, które towarzyszyło Młodym jak i najbliższym przez cały dzień.

I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci… Te słowa przysięgi Zuzanna i Marcin wypowiedzieli sobie w bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie.
W tym dniu, na który długo czekali wszystko było fantastycznie przygotowane. Państwo Młodzi zakochani, uśmiechnięci, pełni energii, niesamowicie podnieśli temperaturę tego dnia również na parkiecie wraz z gośćmi, którzy bawili się do białego rana.

Na plener ślubny wybraliśmy się w górzyste tereny, do Zakopanego, w którym Para Młoda wypoczywała po gorączce sobotniej nocy. Miłość, miłość w Zakopanem… To idealne podsumowanie tejże sesji ślubnej. Piękni i młodzi wpatrzeni byli w siebie jak w obrazek, a krajobraz miejsca dodał jeszcze więcej emocji i pikanterii na zdjęciach. Rzadko spotyka się takie pary, które będzie się pamiętać przez długi czas.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,